در جهت حفظ و اشاعه فرهنگ غنی سیستان انجام شد؛ برگزاری جشنواره فرهنگی و گردشگری «نواسه وبود رستم» در هامون  گردشگری

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان هامون از برگزاری جشنواره فرهنگی و گردشگری «نواسه وبود رستم» باهدف حفظ و اشاعه فرهنگ غنی سیستان خبر داد. 

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان هامون از برگزاری جشنواره فرهنگی و گردشگری «نواسه وبود رستم» باهدف حفظ و اشاعه فرهنگ غنی سیستان خبر داد. 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
پنج‌شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۳۹۴ بازدید

در جهت حفظ و اشاعه فرهنگ غنی سیستان انجام شد؛ برگزاری جشنواره فرهنگی و گردشگری «نواسه وبود رستم» در هامون رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان هامون از برگزاری جشنواره فرهنگی و گردشگری «نواسه وبود رستم» باهدف حفظ و اشاعه فرهنگ غنی سیستان خبر داد.

به گزارش روابط‌ عمومی اداره کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی سیستان و بلوچستان، میثم شهرکی شمالی در تشریح خبر فوق بیان کرد: جشنواره فرهنگی و گردشگری نواسه وبود رستم با حضور پر شور و بی‌سابقه مردم شهرستان هامون شهرک علی‌اکبر برگزار شد.

او افزود: این جشنواره با هدف معرفی و تجلیل از فرزندان سیستان که در جهت حفظ و اشاعه فرهنگ سیستان تلاش کرد و نیز ترویج فرهنگ پهلوانی و ایثارگری برگزار شد.

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی هامون ادامه داد: باتوجه‌ به سوابق فرهنگی و اجتماعی مردم منطقه در سالیان گذشته باید با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، فرهنگ، تمدن و گذشته پر افتخارمان را به فرزندان و جوانان خویش معرفی کنیم.

با ما در فضای مجازی همراه باشید 👇👇

🌐وبسایت
www.chht-sb.ir
🌐اینستاگرام
https://instagram.com/sb_cthh
🌐توییتر
twitter.com/sb_cthh
🌐آپارات
aparat.com/sb_cthh
🌐روبیکا
rubika.ir/visit_Sb

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image