اولین جلسه تعامل و همکاری در جذب اعتبار تسهیلات میراث‌ فرهنگی سیستان و بلوچستان با صندوق کارآفرینی امید گردشگری

سرپرست اداره کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی سیستان و بلوچستان از برگزاری اولین جلسه  جهت تسهیل و تسریع جذب اعتبارات تسهیلات ابلاغی تفاهم نامه قرارگاه غدیر در منطقه سیستان و توزیع استانی بند الف تبصره ۱۸ بودجه سال ۱۴۰۱  با صندوق کارآفرینی امید در اداره کل خبر داد.

سرپرست اداره کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی سیستان و بلوچستان از برگزاری اولین جلسه  جهت تسهیل و تسریع جذب اعتبارات تسهیلات ابلاغی تفاهم نامه قرارگاه غدیر در منطقه سیستان و توزیع استانی بند الف تبصره ۱۸ بودجه سال ۱۴۰۱  با صندوق کارآفرینی امید در اداره کل خبر داد.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
چهار‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۷۴ بازدید

اولین جلسه تعامل و همکاری در جذب اعتبار تسهیلات میراث‌ فرهنگی سیستان و بلوچستان با صندوق کارآفرینی امید

سرپرست اداره کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی سیستان و بلوچستان از برگزاری اولین جلسه جهت تسهیل و تسریع جذب اعتبارات تسهیلات ابلاغی تفاهم نامه قرارگاه غدیر در منطقه سیستان و توزیع استانی بند الف تبصره ۱۸ بودجه سال ۱۴۰۱ با صندوق کارآفرینی امید در اداره کل خبر داد.

به گزارش روابط‌ عمومی اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی سیستان و بلوچستان، آقای صمصام رئیس صندوق کارآفرینی در ابتدا به ارائه‌ی گزارشی از پرداخت اعتبارات تفاهم نامه قرارگاه غدیر استان، برای هم افزایی منابع و ایجاد اشتغال در قالب طرح های مختلف: خدماتی، گردشگری، کشاورزی، صنایع دستی و... در حوزه سیستان پرداخت.

وی افزود؛ در خصوص اعتبارات قرارگاه غدیر، اولویت پرداخت تسهیلات با طرح های با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد می باشد که دریافت تسهیلات منجر به بهره برداری طرح گردد. رییس صندوق کارآفرینی اظهار کرد صندوق آماده همکاری برای جذب و پرداخت تسهیلات به طرح های گردشگری می باشد. در ادامه در خصوص تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ بر اساس توزیع استانی صورت گرفته و دستورالعمل های ابلاغی پرداخت که بیشترین سهم تسهیلات مربوط به طرح های صنایع دستی بوده و در بخش گردشگری هم فقط به طرح های بوم گردی اختصاص داده شده است.

وی همچنین به طرحهای روستای بدون بیکار، هر روستا یک محصول و روستای هوشمند مبنی بر پرداخت تسهیلات این طرحها اشاره نمود.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی سیستان و بلوچستان افزود: این جلسه به منظور تسریع و تسهیل فرایند پرداخت تسهیلات، پرداخت عادلانه برابر ضوابط و دستورالعمل های ابلاغی با نظارت و تعامل بیشتر کارشناسان و بانک عامل در کمترین زمان ممکن جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام تشکیل شده است.

وی افزود پیگیری های لازم در خصوص پرداخت تسهیلات به سایر طرح ها (مجتمع ها،هتل ها،سفره خانه ها و....) از محل صندوق کارآفرینی صورت پذیرد تا شاهد جذب بیشتر اعتبارات در استان باشیم.

همچنین در این جلسه در خصوص چگونگی معرفی طرح ها ،شرایط اخذ تسهیلات و همکاری و تعامل بین کارشناسان اداره کل و بانک عامل ،نظارت بر اجرای طرح ها مطرح گردید.

با ما در فضای مجازی همراه باشید 👇👇

🌐وبسایت
www.chht-sb.ir
🌐اینستاگرام
https://instagram.com/sb_cthh
🌐توییتر
twitter.com/sb_cthh
🌐آپارات
aparat.com/sb_cthh
🌐روبیکا
rubika.ir/visit_Sb

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image