گزارشات مردمی مشکل سرویس های بهداشتی را حل کرد گردشگری

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دلگان از رسیدگی فوری به مشکلات مردمی در خصوص سرویس های بهداشتی خبر داد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دلگان از رسیدگی فوری به مشکلات مردمی در خصوص سرویس های بهداشتی خبر داد

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۲۲۳ بازدید

گزارشات مردمی مشکل سرویس های بهداشتی را حل کرد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دلگان از رسیدگی فوری به مشکلات مردمی در خصوص سرویس های بهداشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان وبلوچستان؛ عیسی مزاری فرد اظهار داشت: در پی دریافت گزارشات مردمی در راستای غیرفعال بودن سرویس های بهداشتی در یکی از جایگاه های پمپ بنزین شهرستان دلگان، رسیدگی فوری به این موضوع در دست اقدام قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اینکه فعال بودن، تجهیز و نظافت سرویس های بهداشتی در شهرستان یکی از ملزومات اصلی خدمات رسانی به گردشگران است، تعدادی گزارش مردمی در سامانه به ثبت رسید که نسبت به غیرفعال بودن این سرویس ها در یک جایگاه سوخت گلایه داشتند.

وی افزود: بلافاصله بازدیدی میدانی از این جایگاه انجام و جلسه ای با مسئول مرتبط برگزار و مشخص شد که این سرویس ها به دلیل تخریب چاه فاضلاب غیرفعال شده است که مقرر شد در اسرع وقت دو چشمه سرویس بهداشتی مردانه این جایگاه تعمیر و مجدداً فعال شود.

وی تصریح کرد: همچنین راهنمایی ها و تذکرات لازم نیز به این جایگاه در خصوص فعال سازی و نظافت سرویس های بهداشتی، نمازخانه و حمام ها داده شد ومقرر گردید تا بازدیدهای نوبه ای نیز از تمامی سرویس های بهداشتی سطح شهرستان انجام شود.

وی تاکید کرد: احترام به گردشگران و فراهم ساختن مقدمات سفری خوشایند و خاطره انگیز جزو ماموریت های اصلی این اداره است و از همه مردم و گردشگران نیز تقاضا داریم تا موارد لازم را اطلاع دهند تا در سریعترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام شود.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image