اجتماع بزرگ راهنمایان گردشگری ایران در مهمانوازترین استان ایران برگزار خواهد شد. گردشگری

اجتماع بزرگ راهنمایان گردشگری ایران در مهمانوازترین استان ایران برگزار خواهد شد.

اجتماع بزرگ راهنمایان گردشگری ایران در مهمانوازترین استان ایران برگزار خواهد شد.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
سه‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۳۶۷ بازدید

اجتماع بزرگ راهنمایان گردشگری ایران در مهمانوازترین استان ایران برگزار خواهد شد.به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان مجتبی میرحسینی معاون گردشگری استان با اعلام این خبر افزود:با توجه به مقصد بودن سیستان و بلوچستان برای گردشگران و به منظور تغییر نگاه و افزایش حضور گردشگران این اجتماع بزرگ برای اولین بار در تاریخ گردشگری استان برنامه ریزی شده است .
میرحسینی اعلام کرد :مطابق برنامه سفر تعیین شده این راهنمایان در سه شهرستان زاهدان هامون و میرجاوه حضور خواهند خواهند داشت و با آثار و جاذبه های شهرستان های مذکور آشنا خواهند شد.
معاون گردشگری گفت:پس از برگزاری تورهای آشناسازی روز یکشنبه همایش بزرگ راهنمایان گردشگری ایران برگزار خواهد شد و سیاست ها،هدفگذاریها و اقدامات استان برای مقصد بودن در سال ۹۶ بیان خواهد شد و شرایطی که برای تسهیل حضور گردشگران و سرمایه گذاریهای انجام شده در استان برای افزایش امید راهنمایان و گروههای مرجع گردشگری ایجاد شده است بیان خواهد شد.
میرحسینی در پایان ابراز امیدواری کرد: آینده ای امید بخش در انتظار استان است و محصول بذری که امروز پاشیده می شود تغییر نگاه ملی و جهانی وحضور گسترده گردشگران ، شکوفایی اقتصادی و توسعه پایدار سیستان و بلوچستان با تکیه بر گردشگری خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image