نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی:   عملکرد اداره کل میراث فرهنگی سیستان وبلوچستان قابل تقدیر و مبتنی بر شناخت نظام مسائل گردشگری است گردشگری

نماینده مردم چابهار در مجلس شوای اسلامی گفت: عملکرد اداره کل میراث فرهنگی سیستان وبلوچستان و فعالان حوزه گردشگری قابل تقدیر و مبتنی بر شناخت دقیق از نظام مسائل گردشگری استان است.  

نماینده مردم چابهار در مجلس شوای اسلامی گفت: عملکرد اداره کل میراث فرهنگی سیستان وبلوچستان و فعالان حوزه گردشگری قابل تقدیر و مبتنی بر شناخت دقیق از نظام مسائل گردشگری استان است.  

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
چهار‌شنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۴۵۷ بازدید

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی:   عملکرد اداره کل میراث فرهنگی سیستان وبلوچستان قابل تقدیر و مبتنی بر شناخت نظام مسائل گردشگری استنماینده مردم چابهار در مجلس شوای اسلامی گفت: عملکرد اداره کل میراث فرهنگی سیستان وبلوچستان و فعالان حوزه گردشگری قابل تقدیر و مبتنی بر شناخت دقیق از نظام مسائل گردشگری استان است.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان وبلوچستان، معین الدین سعیدی بیست وسوم بهمن‌ماه در بازدید از غرفه استان در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران اظهار کرد: تصوری که امروز از سیستان وبلوچستان وجود دارد بسیار متفاوت تر از 25 سال قبل است که این مهم را حاصل تلاش و مدیون خدمات همه فعالان حوزه گردشگری هستیم که به بهترین نحو در خصوص معرفی صحیح استان گام برداشته‌اند.

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی افزود: برگزاری نمایشگاه های ملی و بین المللی در معرفی جذابیت های گردشگری و تغییر نگاه ها به استان بسیار موثر است و باید از فعالان فضای مجازی و تلاش اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان وبلوچستان به طور ویژه تشکر کرد که این موفقیت اداره کل و فعالان گردشگری مبتنی بر شناخت دقیق از نظام مسائل گردشگری است.
به گفته سعیدی، یکی از بهترین مصادیق آنها نیز برگزاری و حضور در چنین نمایشگاه هایی در سطح ملی و بین المللی است که در هفدهمین نمایشگاه بین المللی تهران، غرفه سیستان وبلوچستان یکی از بهترین غرفه ها در کل نمایشگاه بود.
او ادامه داد: تمام ظرفیت هایی که می تواند در یک پهنه و حتی یک قاره وجود داشته باشد در سیستان وبلوچستان دیده می شود و این استان به لحاظ جذابیت های گردشگری، غذاها و میوه های گرمسیری و... بسیار مستعد و توانمند است.
او تاکید کرد: در حال حاضر مساله کمبود سوخت یکی از چالش های مهم گردشگری در سیستان وبلوچستان محسوب می شود که علیرغم تلاش و پیگیری های نمایندگان استان تاکنون نتیجه نداده است.
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بسترسازی در زمینه گردشگری جزو وظایف دولت هاست و قطعاً ضرورت دارد تا بخش خصوصی به طور ویژه ورود کند که خوشبختانه در حال حاضر این نگاه به منظور مشارکت و فعالیت بیش از پیش بخش خصوصی وجود دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image