استاندار سیستان و بلوچستان: دستگاه‌های متولی باید تا پایان سفرهای نوروزی ۲۴ ساعته پاسخگوی مردم باشند گردشگری

 استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر تامین اعتبار دستگاه‌های اجرایی برای خدمات دهی به مسافران نوروزی گفت: دستگاه‌ها باید تا پایان تعطیلات نوروزی و همچنین پایان سفرهای عید سعید فطر آماده، پای کار و  ۲۴ ساعته پاسخگوی مردم باشند.

 استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر تامین اعتبار دستگاه‌های اجرایی برای خدمات دهی به مسافران نوروزی گفت: دستگاه‌ها باید تا پایان تعطیلات نوروزی و همچنین پایان سفرهای عید سعید فطر آماده، پای کار و  ۲۴ ساعته پاسخگوی مردم باشند.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
چهار‌شنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۹۲ بازدید

استاندار سیستان و بلوچستان: دستگاه‌های متولی باید تا پایان سفرهای نوروزی ۲۴ ساعته پاسخگوی مردم باشند

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر تامین اعتبار دستگاه‌های اجرایی برای خدمات دهی به مسافران نوروزی گفت: دستگاه‌ها باید تا پایان تعطیلات نوروزی و همچنین پایان سفرهای عید سعید فطر آماده، پای کار و ۲۴ ساعته پاسخگوی مردم باشند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان وبلوچستان، محمد کرمی ۲۴ اسفندماه در جلسه هماهنگی مدیریت ستاد سفر استان با مخاطب قرار دادن فرمانداران و مسئولان دستگاه‌های خدمات‌رسان اظهار داشت: مصوبات و مباحث مطرح شده در جلسه ستاد سفرهای نوروزی با جدیت پیگیری شود.

او تاکید کرد: ارزیابی دستگاه‌های متولی و شهرستانها در زمینه خدمات دهی به مسافران انجام خواهد شد.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مردم این استان مهمان نواز هستند و مسئولان وظایفی نسبت به مردم و بخصوص مسافران دارند بنابراین از مسئولان قضایی نیز انتظار داریم؛ با دستگاه‌هایی که ترک فعل داشتند، برخورد شود.

او تاکید کرد: فعالیت‌های خدمات رسانی فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های قطار و پایانه‌های مسافربری، با اکیپ سیار تعمیرات، کنترل و نظارت شوند.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان داشت: مسئولان دستگاه های مختلف بر نحوه فعالیت مجموعه خویش نظارت کامل داشته باشند.

کرمی تصریح کرد: پلیس راه در این ایام نظارت و کنترل گسترد‌ه‌ داشته باشد و جاده‌ها را بطور کامل پوشش بدهد.

او به محدود کردن فعالیت خودروهای سوخت کش در ایام نوروز برای پرهیز از وقوع هرگونه حادثه‌ای تاکید کرد.

استاندار اذعان کرد: برای ایجاد حس رقابت و نوآوری و خلاقیت در مراکز خدمات بین راهی بسیاری از محدویت‌ها لغو شده تا شاهد رونق آنها باشیم و در این ایام نظارت و بررسی این اماکن در دستور کار مسئولان مربوطه باشد.

کرمی با اشاره به اهمیت موضوع تامین سوخت تصریح کرد: مسئولان مربوطه در شمال و جنوب استان باید پاسخگوی مردم و مطالبات آنها باشند.

او گفت: دستگاه‌های فرهنگی از فرصت‌ ماه مبارک رمضان و حضور مسافران با خلاقیت و نوآوری برای تبیین مسائل فرهنگی و گردشگری استفاده کنند.

استاندار افزود: تهیه امکانات مورد نیاز نمازخانه‌ها بخصوص در این ایام مورد توجه باشد تا مردم به نحو احسن از این امکان استفاده کنند.

کرمی خاطر نشان کرد: در این ایام بالگرد خریداری شده به ناوگان اورژانس هوایی استان سیستان و بلوچستان اضافه می گردد.

استاندار در پایان با مخاطب قرار دادن همه مسئولان و دست اندکاران سفرهای نوروزی بیان کرد: به صورت شبانه روزی به وظایف خویش عمل کرده و با بکارگیری تمام توان از آسیب دیدگی افراد در این سفرها جلوگیری شود، چرا که وقتی یک نفر آسیب می‌بیند، چندین خانواده دچار آسیب می‌‌شوند.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image