پیام تسلیت مشترک نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار به مناسبت شهادت آیت الله رئیسی گردشگری

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار با صدور پیام تسلیت مشترک، حادثه جانکاه شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و همراهانشان را به آحاد ملت شریف ایران و مردم ولایت‌مدار سیستان و بلوچستان تسلیت گفتند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار با صدور پیام تسلیت مشترک، حادثه جانکاه شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و همراهانشان را به آحاد ملت شریف ایران و مردم ولایت‌مدار سیستان و بلوچستان تسلیت گفتند.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
پنج‌شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۱۴۳ بازدید

پیام تسلیت مشترک نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار به مناسبت شهادت آیت الله رئیسی

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، متن این پیام به شرح ذیل است: در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند) و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. وقوع حادثه تلخ سقوط بالگرد حامل ریاست جمهوری اسلامی ایران و همراهان خستگی‌ناپذیرشان، مجاهدین پاک سرشتی که در راه خدمت به مردم شبانه روز از پای ننشستند، برای آحاد ملت ایران و امت‌های اسلامی و حقیقت‌طلب تلخ و جانکاه است.

در ادامه پیام آمده است: شهید سید ابراهیم رییسی، ریاست جمهوری اسلامی ایران دغدغه‌ای جز آبادانی و پیشرفت کشور نداشت و در این مدت همگان شاهد تلاشها و مجاهدتهای خستگی ناپذیر و بی وقفه‌اش بودند. بدون تردید حیات عند رّبهم یرزقون نقطه پایانی معراج بشریّت است که این اولیای الهی با افتخار به آن دست یافتند.بی‌شک ملت ایران، رئیسی پرور است و این خاک پاک فرزندان و پرچم دارانی دارد که کارهای نیمه تمام ایشان را بر زمین نخواهند گذاشت.

این پیام می افزاید: اینجانبان شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، مجاهد خستگی ناپذیر، سید محرومان، خادم‌الرضا، یار رهبری و هم‌چنین دکتر حسین امیرعبداللهیان وزیر انقلابی امور خارجه، آیت‌الله آل هاشم نماینده محبوب و حق‌گوی ولی فقیه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و همراهان شهیدشان را به محضر حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف،)، رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی)، ملت شهیدپرور ایران اسلامی، بیت معظم شهدای راه خدمت و تمامی دولتمردان تسلیت و تعزیت عرض می نماییم و سربلندی همه‌ خدمتگزاران حقیقی ملت را در سایه توجهات امام زمان(عج) از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم. طول عمر با عزت و سعادت و دوام توفیقات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) را از خداوند متعال خواستاریم.

بِمنّه و کرمه مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان محمدکرمی استاندار سیستان و بلوچستان

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image