مسابقات رالی خانوادگی به مناسبت هفته صنایع‌دستی در زاهدان برگزار شد گردشگری

یک دوره مسابقات رالی خانوادگی به مناسبت هفته صنایع‌دستی در زاهدان برگزار شد.

یک دوره مسابقات رالی خانوادگی به مناسبت هفته صنایع‌دستی در زاهدان برگزار شد.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
پنج‌شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۱۵۵ بازدید

مسابقات رالی خانوادگی به مناسبت هفته صنایع‌دستی در زاهدان برگزار شد

یک دوره مسابقات رالی خانوادگی به مناسبت هفته صنایع‌دستی در زاهدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، روز گذشته و به مناسبت هفته صنایع‌دستی، یک دوره مسابقات رالی خانوادگی در زاهدان و با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان، میراث‌فرهنگی استان، شهرداری، مجموعه گردشگری بام زاهدان و سایر نهادهای همراه برگزار و مورد استقبال خوب شهروندان نیز قرار گرفت.

این مسابقه در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی و افزایش الفت و صمیمیت بیشتر میان اعضای خانواده‌ها برگزار شد که بیش از 35 خودرو در قالب گروه‌های خانوادگی در آن شرکت کرده و به رقابت پرداختند.

این مسابقه از مقابل موزه منطقه‌ای جنوب‌شرق آغاز و تا مجتمع گردشگری بام زاهدان که جزو حامیان مالی این برنامه بود به صورت نقشه خوانی و بدون درنظر گرفتن سرعت و صرفاً رانندگی ایمن و صحیح برگزار شد. نفرات برتر شرکت کننده در این مسابقه نیز مورد تقدیر قرار گرفتند و به آنها لوح تقدیر، تندیس و هدایای نقدی اهدا شد. اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و میراث‌فرهنگی استان نیز به قید قرعه به شش نفر از شرکت کنندگان هدایای صنایع‌دستی را تحویل داد. فرماندار زاهدان، مدیرکل ورزش و جوانان، معاونین صنایع‌دستی و میراث فرهنگی استان و نمایندگانی از شهرداری زاهدان نیز در این مراسم حضور داشتند.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image