فرمانده جدید پایگاه بسیج اداره کل میراث‌فرهنگی سیستان و بلوچستان معرفی شد  گردشگری

طی مراسمی فرمانده جدید پایگاه بسیج اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان معرفی شد. 

طی مراسمی فرمانده جدید پایگاه بسیج اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان معرفی شد. 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
پنج‌شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۵۷ بازدید

فرمانده جدید پایگاه بسیج اداره کل میراث‌فرهنگی سیستان و بلوچستان معرفی شد 


طی مراسمی فرمانده جدید پایگاه بسیج اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان معرفی شد.
به گزارش میراث آریا، معاون امور استان‌های پایگاه‌های بسیج وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور صبح امروز 11تیرماه طی مراسمی که در محل اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان با حضور مدیر سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه سلمان استان و سایر مسئولان برگزار شد اظهار کرد: امروز بسیج یکی از محوری‌ترین و اصولی ترین نقش‌ها را در کشور بازی می‌کند و بسیجیان ادارات نیز با توجه به ارتباط مستمر و مستقیمی که با مردم دارند بسیار اثرگذار هستند.
عباس ایمانی افزود: بسیجیان در تمامی اقشار و رده‌ها خالصانه و بدون چشمداشت و به قصد قربت کار می‌کنند و این نقش در بسیج ادارات بسیار پررنگ‌تر است و باید به گونه‌ای خدمت کنند تا موجبات آرامش مردم، رضایت ارباب رجوع و تسهیل امور در اداره را فراهم کرده و زمینه ساز امیدآفرینی باشند.
او ادامه داد: با روحیه جهادی می‌توان اتفاقات خوبی را رقم زد و اگر این روحیه با چاشنی مطالبه‌گری ضابطه مند و اصولی همراه شود زمینه‌ساز اقدامات شاخص، ماندگار و اثربخش بسیار خوبی خواهد بود.
نقش پررنگ بسیجیان در ادارات
مدیر سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه سلمان استان نیز در این جلسه اظهار کرد: داشتن روحیه جهادی از بارزترین شاخصه های بسیجیان است که در ادارات نقش پررنگ تری دارد و بسیجیان ادارات باید علاوه بر فعالیت در ساعات اداری، در سایر مواقع نیز پای کار خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان باشند.
سرهنگ پاسدار حسن نکویی افزود: نقش بسیج در ادارات تسهیل‌گری و همکاری با مدیر و رفع دغدغه های پرسنل و تکریم ارباب رجوع و خدمت به مردم است که باید در راستای جهاد تبیین نیز که مدنظر رهبر معظم انقلاب است گام‌های موثری بردارند.
او ادامه داد: امروز و در شرایط کنونی جهاد تبیین در خصوص لزوم و چرایی مشارکت حداکثری در انتخابات یک اولویت است و همه در هر نقش و جایگاه و مقامی که هستند باید اطرافیان خود را برای حضور آگاهانه و پرشور در دومین مرحله انتخابات ریاست جمهوری دعوت کنند.
در پایان این مراسم محمدهادی طهرانی مقدم به عنوان فرمانده جدید پایگاه بسیج اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان معرفی و از زحمات رضا گنجعلی که به بازنشستگی نائل شده بود تقدیر شد.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image