بازدید کارشناسان از مجمتع‌های خدمات رفاهی ایرانشهر گردشگری

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانشهر گفت: جمعی از کارشناسان ادارات مختلف با هدف بررسی وضعیت خدمات رسانی در حوزه گردشگری، از مجمتع‌های خدمات رفاهی این شهرستان بازدید کردند.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانشهر گفت: جمعی از کارشناسان ادارات مختلف با هدف بررسی وضعیت خدمات رسانی در حوزه گردشگری، از مجمتع‌های خدمات رفاهی این شهرستان بازدید کردند.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۱۷۴۰ بازدید

بازدید کارشناسان از مجمتع‌های خدمات رفاهی ایرانشهر

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، عبدالحمید خدایاری اظهار کرد: بازدیدی توسط ادارات دست اندرکار که شامل ادارات حمل و نقل و پایانه ها، شرکت فرآورده های نفتی، تعزیرات، صنعت و معدن، علوم پزشکی، استاندارد و غیره می باشند، از مجمتع‌های خدمات رفاهی شهرستان ایرانشهر صورت گرفت که توصیه لازم برای رفع نواقص به واحدهای مربوطه ابلاغ شد و با برخی تخلفات به ویژه تخلفات بهداشتی برخورد لازم صورت گرفت.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانشهر افزود: مجتمع نخلستان ایران شهر، پمپ بنزین‌های بین راهی برای بازدید از نحوه سوخت رسانی استاندارد با انجام تست‌های لازم، مجمتع پلیس راه ایرانشهر ـ بم مورد بازدید قرار گرفتند.

این مسئول ادامه داد: تیم مذکور به صورت سرزده و با هماهنگی ادارات مربوطه کار بازدید را در دستور کار دارد و هر 3 ماه یکبار به صورت دوره ای در انجام می شود و در برنامه دارند تا شرایطی فراهم شود تا در سطح شهرستانی هر ماه این بازدیدها انجام شود تا زمینه خدمات رسانی مطلوب به مسافران و گردشگران فراهم شود.

وی گفت: این بازدیدها در راستای خدمات رسانی مطلوب و بهینه سازی خدمات ارائه شده به جامعه هدف صورت میگیرد که کنترل قیمت ها، رعایت موازین بهداشتی و استاندارد سازی خدمات و غیره در بر میگیرد تا از ایجاد حاشیه امن برای متخلفان جلوگیری شود.

خدایاری خاطرنشان کرد: به منظور ارزیابی 3 کارگاه فعال در حوزه میراث فرهنگی توسط اداره میراث فرهنگی ایرانشهر، بازدید به عمل آمده و به پیمانکاران و ناظرین مستقر در باغ خالصه و قلعه بمپور توصیه های لازم برای تسریع در کار و کیفیت بخشی به کارهای در حال انجام صورت گرفت.
انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image