رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر خبر داد گردشگری

همایش دهیاران و شوراهای اسلامی با موضوع نقش جوامع محلی در توسعه گردشگری پایدار در نیکشهر 

همایش دهیاران و شوراهای اسلامی با موضوع نقش جوامع محلی در توسعه گردشگری پایدار در نیکشهر 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۲۱۳۸ بازدید

رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر خبر داد


رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر از همایش دهیاران و شوراهای اسلامی با موضوع نقش جوامع محلی در توسعه گردشگری پایدار در شهرستان نیکشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، خیرالنسا امیری اظهار کرد: گردشگری یکی از قدیمی ترین ابزارها جهت دستیابی به توسعه اقتصادی و اجتماعی به شمار می رود و مهم ترین دلیل برای پیش برد صنعت گردشگری است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر افزود: امروزه گردشگری به عنوان جز جدایی ناپذیر راهبردهای توسعه ملی تبدیل شده است و منبع اصلی اشتغال، درآمد، ارز خارجی و همچنین ابزار بالقوه توزیع مجدد ثروت از ملت های غنی تر جهان به شمار می رود.

این مسئول از برنامه های روز جهانی گردشگری به همایش دهیاران و شوراهای اسلامی با موضوع نقش جوامع محلی در توسعه گردشگری پایدار در شهرستان نیکشهر خبر داد و افزود: به همین مناسبت مسابقه نقاشی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با موضوع گردشگری پایدار از دریچه نگاه کودکان برگزار می شود.

وی گفت: نشست هم اندیشی با دانش آموزان با موضوع نقش دانش آموزان در گردشگری و برگزاری تور یک روزه دانش آموزان مقطع متوسطه و بازدید آنها از جاذبه های گردشگری شهرستان نیکشهر از دیگر برنامه های اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر به مناسبت روز جهانی گردشگری است.
انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image