به مناسبت هفته گردشگری صورت گرفت گردشگری

استقبال مسئولین میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان از مسافران در فرودگاه و راه آهن زاهدان 

استقبال مسئولین میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان از مسافران در فرودگاه و راه آهن زاهدان 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۱۵۱۴ بازدید

به مناسبت هفته گردشگری صورت گرفت


به مناسبت هفته گردشگری مسافران در فرودگاه و راه آهن زاهدان با تقدیم شاخه های گل، کلوچه محلی و کتابچه معرفی استان مورد استقبال قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، به مناسبت فرا رسیدن هفته گردشگری با حضور معاونین و فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و معاون اداره کل راه آهن جنوب شرق، از مسافران ورودی در فرودگاه و راه آهن با تقدیم شاخه های گل، کلوچه محلی و کتابچه های معرفی استان استقبال شد.

مجتبی میرحسینی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان اجراي اينگونه اقدامات فرهنگی را موجب فرهنگ سازی در حوزه گردشگري و افزایش جذب گردشگر خواند و افزود: آنچه که سیستان و بلوچستان را متفاوت از سایر نقاط نشان میدهد و درحوزه گردشگری رونق ایجاد میکند نمایش فرهنگ میزبانی در برابر میهمانان است که سعی داریم فرهنگ مهمانوازی استانمان را به همگان معرفی کنیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: معرفی و تبلیغات مراسم تعزیه خوانی، علم گردانی و سینه زنی از برنامه های دیگری است که به مناسبت هفته گردشگری و تقارن آن با ایام الله محرم برگزار خواهد شد.
انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image