معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد گردشگری

معرفی سیستان و بلوچستان در نهمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در کیش

معرفی سیستان و بلوچستان در نهمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در کیش

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
سه‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۲۰۲ بازدید

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد


معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان در نهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش معرفی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، آریا نارویی اظهار کرد: نهمین نمایشگاه بین المللی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری کشور و چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی 8 تا 11 آبانماه امسال در جزیره کیش برگزار می شود و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان با مشارکت شهرداری زاهدان و با حضور در این نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری را به نمایش خواهد گذاشت.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: در این نمایشگاه یک پنل تخصصی مرتبط با فعالیت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و یک پنل تخصصی با عنوان توسعه نوار سواحل مکران ارائه خواهد شد.

این مسئول ادامه داد: با توجه به بُعد بین المللی بودن و حضور سرمایه گذاران خاراجی بتوانیم در معرفی فرصت ها نقش بسزایی داشته باشیم.

وی گفت: تعداد 32 پروژه به عنوان فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری به سرمایه گذاران معرفی خواهد شد.
انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image