بهره‌برداری از فاز جدید مجتمع گردشگری باغ ونک در میرجاوه گردشگری

رئیس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی میرجاوه گفت: فاز جدید مجتمع گردشگری باغ ونک در میرجاوه در هشتمین روز از دهه مبارک فجر به بهره‌برداری رسید. 

رئیس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی میرجاوه گفت: فاز جدید مجتمع گردشگری باغ ونک در میرجاوه در هشتمین روز از دهه مبارک فجر به بهره‌برداری رسید. 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
سه‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۴۶۴ بازدید

بهره‌برداری از فاز جدید مجتمع گردشگری باغ ونک در میرجاوه

امروز صورت گرفت

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، عبدالله کرد اظهار داشت: همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر فاز دوم مجتمع گردشگری و تفریحی باغ ونک شهرستان میرجاوه با حضور معاون فرماندار و سایر مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

وی گفت: عملیات احداث این مجتمع از سال ۱۳۹۵ آغاز شده و فاز اول آن که شامل محوطه، اتاق‌های اسکان موقت، سیاه‌چادر و المان سردرب بوده در سال گذشته افتتاح شد و فاز دوم آن با ساخت تالار سنتی، قهوه‌خانه، فروشگاه صنایع‌دستی، فست‌فود و غیره امروز به بهره‌برداری رسید.

رئیس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی میرجاوه افزود: برای احداث این پروژه که توسط بخش خصوصی صورت گرفته، از محل صندوق توسعه ملی میزان ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات اعطا شده است.

گفتنی است؛ شهرستان میرجاوه دارای جاذبه‌های تاریخی و طبیعی زیادی است و باتوجه به مرزی‌بودن این شهرستان شاهد ورود گردشگران داخلی و خارجی زیادی هستیم که لازم است برای رفاه این گردشگران با همکاری بخش خصوصی، تاسیسات و زیرساخت‌های گردشگری بیشتری ایجاد شود.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image