مدیر آژانس مسافرتی اورینت آلمان به سیستان و بلوچستان: گردشگری

ناامنی در سیستان و بلوچستان یک دروغ بزرگ است 

ناامنی در سیستان و بلوچستان یک دروغ بزرگ است 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
چهار‌شنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۱۹۹۲ بازدید

مدیر آژانس مسافرتی اورینت آلمان به سیستان و بلوچستان:

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی در نشست با مدیر آژانس آلمانی اظهار کرد: سیستان و بلوچستان مقصد گردشگری متنوع با مهمانوازترین مردمان می باشد و فرصت های ویژه ای برای حضور توریست های آلمانی در این استان در شاخه های مختلف گردشگری وجود دارد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: بیشترین توریست در سیستان و بلوچستان در 2 سال گذشته از کشور آلمان بوده و امکان اقامت در خانه های روستایی برای آنان فراهم شد و باعث شد خاطرات ماندگاری در ذهن گردشگران ثبت شود.

این مسئول اعلام کرد: بخش خصوصی ما حاضر به همکاری با آژانس های آلمانی است و شرایط را با کمک و مشارکت مردم برای پذیرش گردشگران آلمانی تسهیل خواهیم کرد.

وی گفت: با تلاشهایی که صورت گرفته در آینده سیستان و بلوچستان مقصدی ارزان، متفاوت و جذاب برای گردشگران آلمانی خواهد بود.

مدیر آژانس آلمانی نیز سیستان و بلوچستان را استانی با داشته های فرهنگی و جاذبه های دیدنی بیشمار دانست و گفت: تبلیغاتی که نسبت به ناامن جلوه دادن سیستان و بلوچستان مطرح می شود یک دروغ بزرگ است و این حقیقت را پس از حضور در استان به واقع می توان حس کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: با فعال شدن اقامتگاه های سنتی در روستاهای استان، آموزش به جوامع محلی و تبلیغات موثر، بازار گردشگری این استان متحول خواهد شد.

گفتنی است؛ آندرا دیفن باخ مدیر آژانس مسافرتی اورینت آلمان به سیستان و بلوچستان سفر کرده است تا مسیرهای گردشگری استان را برای تورهای ورودی از کشور آلمان به صورت مجزا و تلفیقی با استانهای همجوار طراحی کند.
انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image